Kolay Yıka - Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin gömleğinizi, kazağınızı ve pantolonunuzu ütületmek, yıkatmak veya kuru temizleme yaptırmak istiyorsunuz. İstediğiniz aylık veya adetli paketi alıp belirtilen adet kadar kıyafetiniz için hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal olarak üye olabilirsiniz. Biz her hâlükârda size faturanızı e-fatura olarak göndereceğiz.

İster web sitesinden veya mobil uygulama üzerinden ihtiyacınız olan paketi satın alarak hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Siparişi web sitesi veya mobil uygulama üzerinden istediğin zaman verebilirisiniz. Rezervasyon bölümüne girip ürünlerinizi teslim etmek istediğiniz tarihi ve saati seçin teslim almak istediğiniz zamanı seçin sizin belirtiğiniz saatte valemiz kapınızda.

Paket süresince ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. İsterseniz tek siparişte hepsini kullanabilir, isterseniz 4 farklı seferde kullanabilirsiniz. Hesabınızda kalan bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

O severek aldığınız elbisenizi biz de çok sevdik. Zarar gördüğünü düşünüyorsanız, info@kolayyika.com’a kıyafetinizin zarar görmüş halini ve faturasını paylaşmanız durumunda isterseniz aynı kıyafeti alabiliriz veya fatura bedelini size ödeyebiliriz.

Kolayyıka.com' dan aldığınız hizmeti değerlendirin, puanlayın. Bir yanlışımız olduysa kendimize çeki düzen verelim.

Ödeme, paketinizi satın alırken yüklediğiniz kredi kartından anlaşmalı bankalar tarafından sağlanan sanal pos hizmeti ile ön ödeme olarak tahsil edilir.

Bizim için fark etmiyor. Taşındığınız ilçede bayimiz var ise aynı hizmeti gittiğiniz ilçede de alabilirsiniz. Bayimiz yok ise ücretinizin kalan kısmını geri ödüyoruz. Şimdilik sadece İstanbul’dayız.

Bayilik ile ilgili merak ettikleriniz

Kolayyıka.com bayisi olmak istiyorsanız web sitesi veya mobil uygulama üzerinden bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Hizmet vermek istediğiniz bölgeyi mutlaka belirtiniz.

Bayimiz olarak bölgenizdeki rakiplerinizden sizi ayırıyoruz. Size daha fazla müşteri kazandırıyor ve iş hacminizi çoğaltıyoruz.

İstediğiniz zaman faturanızı kesip gönderebilirsiniz. Fatura elimize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde ödemenizi belirtiğiniz hesabınıza yatırıyoruz.

Zaman bizim için çok önemli müşterinin belirtiği zaman dilimi içerisinde müşteriye istediği hizmeti sağlamanı istiyoruz. Kaliteli hizmet vermenizi bekliyoruz.

Genel skorunuza bakıyoruz eğer puanın 3'ün altına düşmediyse seninle sürekli devam ediyoruz.

Bir şube açmak istiyorsan, o bölgede hizmet veriyorsak ve bayimiz yok ise veya o bölgedeki bayimiz istenilen performansı sergilemiyor ise neden olmasın.

Aslında bunu hiç istemeyiz.
Ayrılacağınız zamana kadar olan siparişlerinizi teslim etmeni isteriz. Teslim ettikten sonra portalda görülen bakiyenizi bize fatura edip paranızı 15 Gün içerisinde tahsil edebilirsiniz.

Ücretsiz Üye Olun

Geniş bayi ağımızla uzman kuru temizleme, ütü ve yıkama hizmeti veriyoruz.

Üye Olun