Hakkımızda

Kolayyika.com ihtiyaçtan doğan bir anlayış ile kurulmuş tüketici memnuniyetini kendine hedef edinmiş 200 yıla yaklaşan profesyonel kuru temizleme sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek tüketicinin hizmetine sunmuştur. Kendi alanında profesyonel ve uzman ekibiyle güçlü saha yönetimi ve güçlü empati yeteneği ve yaygın bayi ağı ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kolayyıka.com Hızlı güvenilir ve sabit fiyat garantisi ile sektöre giriş yapmış. Sektöre kattığı yenilikler ile emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlıyor.

Kolayyıka.com Sizlere ütü, yıkama ve ütü paketleri ile kaybettiğiniz zamanı daha kaliteli halde yaşama imkanı da sağlıyor.

Neden Kolayyıka.com

Büyük şehirlerde iş ile özel yaşam arasında kısıtlı zaman diliminde siz kendinize, ailenize ve çevrenize zaman ayırmanız için ütü, yıkama ve ütü seçenekleri ile zahmetli işleri minimum fiyat garantisi ile temizlikçiye ütü yaptırma ve çamaşır yıkama derdinden sizleri kurtarıyoruz. Aldığınız paketleri istediğiniz kullanabiliyor, kalan bakiyenizi görüntülüyebiliyorsunuz.

KolayYıkada club üyeliği abone üyeliği gibi ücret talep edilmemektedir. Örneğin 1 numaralı Ütü paketini aldığınızda 15 parça kıyafetleriniz için 89.00 TL ücret karşılığında gömlek, ceket veya pantolon gibi bir ayrım olmadan ütüye ihtiyacı olan bütün kıyafetlerinizi ütületebilirsiniz.

Club üyeliği veya abone olursanız daha uygun hizmet alacağınızı sunarlar. Her kıyafet için ayrı fiyat politikalarından dolayı aslında pahallı olduğunu göreceksiniz. Kolayyıka.com da böyle bir uygulama yok istediğiniz paketi alabilirsiniz paket içerisinde belirtilen adetlerdeki hizmeti istediğiniz zaman servislerimizi kullanarak reservasyon oluşturabilirsiniz.

7 gün 24 saat Kolay sipariş

Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz. Servislerimizden ‘hesabım’ bölümünden geçmiş siparişlerinizi görebilir ve kalan bakiyenizi kontrol edebilir aldığı hizmeti puanlayabilir ve yorum yapabilirsiniz.

Hızlı olmak için yola çıkan kolayyıka.com 2 saat te kapınızdan alıyor 24 saat içerisinde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Üye Olun

Geniş bayi ağımızla uzman kuru temizleme, ütü ve yıkama hizmeti veriyoruz.

Üye Olun