Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Günlük hayatın akışı içerisinde kullandığımız pek çok tekstil ürünü ve kıyafet ürünleri bulunmaktadır. Kullandığımız ürünlerin daima temiz olması gerekmektedir. Ev ortamında detaylı sonuç alamıyorsanız, kuru temizleme kapsamında faaliyet sürdüren firmalardan destek alarak tüm ürünlerinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kıyafet ürünleri ve tekstil ürünleri kuru temizleme kapsamında iyi şekilde temizlenmektedir. Ürünlerde geçmeyen lekeler ve kaybolmayan izler kuru temizleme hizmeti doğrultusunda yok olabilmektedir. Bir ürünün kuru temizleme yapılabilmesi için üzerinde bulunan ibareye dikkat etmek gerekmektedir. Ürünlerin etiketlerinde kuru temizleme kapsamında hangi derecede ısı ayarında yıkanacakları belirtilmektedir.

Hangi Ürünler Kuru Temizleme Kapsamında Yıkanıyor

Günlük hayatta kullandığımız pek çok ürün kuru temizleme kapsamında yıkanmaktadır. Kullandığımız kıyafet modelleri, gece elbiseleri ve abiyeler, takım elbise ve damatlıklar, tiyatro kıyafetleri ve kostümler, gelinlik modelleri ve nişanlık modelleri, tuvaletler, işçi tulumları ve üniformalar, okul üniformaları, bebek battaniyesi, küçük yorgan ve nevresim takımları, küçük yastık ve yastık kılıfları, koltuk kılıfları ve diğer tüm tekstil ürünleri detaylı olarak kuru temizleme şirketleri tarafından en iyi şekilde yıkanmaktadır. Sektörde en iyi kuru temizleme şirketi olmayı başaran firmamız, detaylı olarak tüm ürünlerin yıkama hizmetini sağlamaktadır. Kuru temizleme kapsamında tüm ürünler en iyi şekilde firmamız aracılığı ile kalite deterjan kullanılarak yıkanıyor. Uzman kadromuz ürünlerin hangi takımda ve hangi ısı ayarında yıkanacağı konusunda her türlü bilgiye sahiptir. Böylelikle firmamıza emanet ettiğiniz tüm ürünler güvenli bir şekilde temizlenmektedir. Sektörde adından söz ettiren ve başarılı bir şekilde faaliyet sürdüren firmamız, tüm ürünlerin detaylı ve en ince ayrıntısına kadar yıkanarak herhangi bir zarar görmeden teslimatını gerçekleştirmektedir.

Kuru Temizleme Sonrası Ütü Hizmeti

Tüm ürünler uzman kadromuz tarafından kuru temizleme işlemi yapıldıktan sonra ürünler ütüleme hizmeti doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Ürünlerin temizleme işleminden sonra uzman kadromuz tarafından ütüleme hizmeti gerçekleştiriliyor. Böylelikle ürünleriniz ve kıyafetleriniz herhangi bir zarar görmeden en şık hali ile sizlere ulaştırılıyor. Kaliteli ve kurumsal bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz kuru temizleme şirketimiz, tüm ürünlerimizin zarar görmeden temizlenmesi ve dezenfekte edilmesini sağlamaktadır.