Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kolayyika.com ihtiyaçtan doğan bir anlayış ile kurulmuş tüketici memnuniyetini kendine hedef edinmiş 200 yıla yaklaşan profesyonel kuru temizleme sektörüne farklı bir bakış açısı getirerek tüketicinin hizmetine sunmuştur. Kendi alanında profesyonel ve uzman ekibiyle güçlü saha yönetimi ve yaygın bayi ağı ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kolayyıka.com Hızlı güvenilir ve sabit fiyat garantisi ile sektöre giriş yapmış. Sektöre kattığı yenilikler ile emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlıyor.

Kolayyıka.com Sizlere Sağladığı hizmetler Kuru Temizleme Ütü, Yıkama, Halı Yıkama ve Haşera Dezenfektan Hizmetini tek bir uygulama üzerinden sağladığı hizmetler ile sizlere zaman kazanadırarak aileniz ve sevdikleriniz ile daha kaliteli vakit geçirme imkanı sağlıyor.

Neden Kolayyıka.com

Büyük şehirlerde iş ile özel yaşam arasında kısıtlı zaman diliminde siz kendinize, ailenize ve çevrenize zaman ayırmanız için Kuru Temizleme Ütü, Yıkama, Halı Yıkama ve Haşera Dezenfektan Hizmeti seçenekleri ile zahmetli işleri minimum fiyat garantisi ile temizlikçiye ütü yaptırma ve çamaşır yıkama derdinden sizleri kurtarıyoruz. Aldığınız paketleri istediğiniz kullanabiliyor, kalan bakiyenizi görüntülüyebiliyorsunuz.

Kolayyıka.com'da club üyeliği abone üyeliği gibi ücret talep edilmemektedir. Abonelik paketlerinden alarak ortalama %40 indirim sağlıyoruz ve abonelik paketlerinizi Kolayyıka.com 'un faaliyet gösterdiği her ilde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kolayyika.com'da aylık haftalık Kendi müsatilik durumunuza göre planlama yapabilirsiniz. 

7 gün 24 saat Kolay sipariş

Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz. Servislerimizden ‘hesabım’ bölümünden geçmiş siparişlerinizi görebilir ve kalan bakiyenizi kontrol edebilir aldığı hizmeti puanlayabilir ve yorum yapabilirsiniz.

Hızlı olmak için yola çıkan kolayyıka.com 2 saat te kapınızdan alıyor 24 saat içerisinde teslim ediyoruz.