Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Polar Mont Kuru Temizleme

Polar Mont Kuru Temizleme

Polar Mont Kuru Temizleme

Firmamız, polar mont kuru temizleme hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir.  Polar gibi ürünlerin temizlemesi evde yapılması zor işlerdir. Polar, özellikle sonbahar kış aylarında en çok tercih edilen bir kumaş türüdür. Polar yünlü yapıları nedeniyle bu mevsimlerde çok tercih edilmektedir. Yünün sıcak tutma özelliği ile soğuk havalarda kişiyi sıcacık tutar. Ancak bu tür yünlü kumaş özelliğine sahip kumaşların evde yıkanması doğru değildir. Bu kumaş özelliklerine sahip ürünleri, deneyimli ve profesyonel polar mont kuru temizleme firması olan bizden yardım alarak gerçekleştirilmesi doğru bir tercih olacaktır. Yün yapıları nedeniyle polarlar; yanlış yıkama tekniği ile tiftiklenme, küçülme gibi deformasyonlara uğrar. Bu sebeple polar mont kuru temizleme işlemi ile yıkanması gerekir.

Polar Kumaş ile Üretilen Ürünler

Soğuk havalarda çok sık tercih edilen polar kumaşlardan mont, kazak, eldiven, bere, atkı, pijama takımı, sabahlık, battaniye, pike, yatak örtüsü gibi birçok tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca sıcak ve yumuşak dokuya sahip olması nedeniyle bebek kıyafetleri veya battaniyelerinde de çok sık tercih edilmektedir. Bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip ürünlerin kullanımında dikkat edilmesi gereken tek konu yıkama işlemidir. Polar mont kuru temizleme işlemi ile bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Polar mont kuru temizleme ile temizlik işlemi yapılan bu ürünlerde; tiftiklenme, küçülme gibi kumaş sorunları oluşmamaktadır. Polar kumaştan üretilen battaniye yatak örtüsü gibi ürünler evde yıkamaya müsait ürünler değillerdir. Battaniye yatak örtüsü gibi ürünlerin polar mont Kuru temizleme ile temizlenme işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Evde Yapılan Yıkama İşlemlerinin Zararları

Polar mont kuru temizleme işlemi yerine evde gerçekleştirilen yıkama, kurutma ve ütüleme işlemleri hem ürüne hem de insan sağlığına zarar vermektedir. Evde kullanılan kimyasal ürünler insan sağlığı için oldukça tehlikelidir. Kış aylarında ev içerisinde kurutulan ürünler insanlara büyük zarar vermektedir. Evde yapılan kurutma işlemlerinde deterjan kokusunun eve yayılması ileride oluşabilecek birçok hastalığa sebep olmaktadır. Ayrıca polar gibi kalın yapıya sahip ürünler tam kurutulmadan da dolapta koku yapmaktadır. Kimyasal ürünler ile yapılan yıkama işlemi cilt kanseri gibi çağımızın hastalıklarına davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle polar gibi kalın yapılara sahip ürünlerin polar mont kuru temizleme imkânlarını kullanmakta fayda vardır. Firmamız, polar mont kuru temizleme işlemlerinde kullandığı ürünler tamamen bitkisel ürünlerdir. Polar mont kuru temizleme işlemi ile hem ürünleriniz tertemiz hem de sağlığınıza zarar verebilecek sorunlar ortadan kalkmaktadır.