Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Şal&Eşarp Kuru Temizleme

Şal&Eşarp Kuru Temizleme

al, Eşarp, İpek veya Saten Kuru Temizleme

Şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemini firmamızdan en iyi fiyatlarla ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemleri esnasında çok hassas davranmaktadır. Özel olarak kullandığımız ilaçlar sayesinde kumaşlarınız zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Şal, ipek veya saten kuru temizleme işlemleri dikkat edilmesi gereken bir iş olduğundan dolayı mutlaka alanında uzman firmalarla çalışmanız en önemli hususlarda birisidir.

Kuru Temizleme de Bitkisel Deterjan Tercihi

Şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemleri gerçekleştirilirken hassas kumaşlar için kullanılan deterjanların bitkisel olması gerekmektedir. Eşarp ve şallar tesettürlü bayanların büyük önem verdiği kıyafetlerdir. Muhafazakâr giyimi benimsemiş bayanlar, eşarp ve şal gibi örtüleri inançları gereği kullanmak zorundadırlar. Tesettürlü bayanların sürekli kullanmak zorunda olduğu eşarp şal gibi ürünlerin hemen yıpranmaması için şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemi gerçekleştirilirken firmamız ürüne hiç bir zarar gelmemesi için bitkisel ürünler kullanmaktadır. Şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işleminde kullandığımız ürünler birinci kalite tamamen bitkisel olmasına özen göstermekteyiz.

Eşarp Kuru Temizleme

Tesettürlü bayanlar son yıllarda kalitesi ve duruşuyla ipek eşarpları daha sık tercih etmektedir. Özellikle ipek eşarplar çok hassas ürünler olduğundan şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. İpek eşarplar yüksek fiyatlı ürünler olduğundan uygun yıkama koşulları ve ekipmanları kullanılmadığı takdirde hemen bozulup yıpranacaktır. Yüksek fiyatlarla alınan ipek eşarplar bir daha kullanılamaz hale gelecektir. Normal deterjanlar içerisinde bulunan ağartıcı maddeler eşarbın renginin bozulmasına neden olacaktır. Firmamız şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemi gerçekleştirirken bitkisel deterjanlar ve ürüne uygun leke çıkarıcılar kullanmaktadır. Bu sayede şal eşarp gibi ürünlerde kesinlikle yıpranma veya bozulma gibi durumlar oluşmamaktadır. Firmamız teslim alınan şal, eşarp gibi kıyafetleri şal, eşarp, ipek veya saten kuru temizleme işlemi yaparak ilk günkü gibi yepyeni ve pırıl pırıl bir şekilde teslim etmektedir