Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kürk Şal Yaka Kuru Temizleme

Kürk Şal Yaka Kuru Temizleme

 

Kürk yaka kaban modelleri uzun yıllardır kadınların vazgeçemediği kaban modelleri arasındadır. Toplumdaki moda algısı, kürk  kadınlara özgüdür şeklinde olsa da, erkekler tarafından da tercih edilebilir. Bu tür montların kürklü yapısı oldukça hassas olduğundan mutlaka kürk şal yaka kuru temizleme yapılmalıdır. İster gerçek kürk ister yapay kürk olsun çamaşır makinesinde ya da elde yıkanmaması gerekir. Piyasada bulunan temizlik spreyleri ise yalnızca yüzeyel bir temizlik sağlar. Kürk yaka kabanlarınızda etkili bir temizlik için kürk şal yaka kuru temizleme yaptırabilirsiniz.

Kürk Şal Yaka Temizliği

Kış modasının en temel ürünlerinden biri olan kabanlarda farklı tasarımlar göze çarpar. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen kürk montlar ise, yapay kürklerin piyasaya çıkmasıyla birlikte daha popüler hale gelmiştir. Hemen hemen her kadının gardırobundan bulunan kürk montların temizliği için, mutlaka profesyonel firmalarca kürk şal yaka temizleme işlemi yapılmalıdır. Kürkün hassas yapıdaki tüylerine herhangi bir deterjanın değdirilmemesi gerekir. Çamaşır makinesine atıldığında ise, yüksek sıcaklıktaki su ve deterjanın bir arada olması sebebiyle, kürk şal yakalarınız  giyelemeyecek hale gelir. Kürk şal yaka temizleme yöntemi dışındaki hiçbir yöntemle kürklerinize zarar vermeden temizliğini sağlayamazsınız.

Kürk montların silerek temizlenmeye çalışılması ise son derece yanlıştır. Silerken kullanılan su ve deterjanlar yüzünden montlarınızın tüyleri yıpranır. Ayrıca yalnızca silme işlemi ile montlarda hijyenin sağlanması mümkün değildir. Hijyen sağlanırken montlarınıza zarar gelmemesi için mutlaka kürk şal yaka kuru temizleme yöntemi tercih edilmelidir.

Kürk Şal Yaka Temizliğinde Neden Kuru Temizleme Gerekir?

Kürk şal yaka kuru temizleme işleminde büyük kuru temizleme makineleri kullanılır. Bu makineleri evlerdeki çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin karışımı olarak düşünebilirsiniz. Kürk şal yaka kuru temizleme tekniğinin en büyük farkı ise yıkama işlemi sırasında sıradan deterjanların kullanılmamasıdır.  Kürk şal yaka kuru temizleme işleminde kullanılan özel çözeltiler sayesinde montlarınız zarar görmeden güzel bir şekilde temizlenir. Kış boyunca kirlenen kürk montlarınızı, her sene kış bitiminde kürk şal yaka kuru temizleme yaptırıp kaldırırsanız, kabanlarınız daha uzun ömürlü olacaktır. Kürk şal yaka kuru temizleme hizmetini firmamızdan güvenle sağlayabilirsiniz. Firmamız kürk şal yakalarınızı özenle temizlemektedir.