Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Manşet Kürk Kaban Kuru Temizleme

Manşet Kürk Kaban Kuru Temizleme

Manşet Kürk Kaban Kuru Temizleme

Manşet kürk kaban modelleri uzun yıllardır kadınların vazgeçemediği kaban modelleri arasındadır. Toplumdaki moda algısı, kürk  kadınlara özgüdür şeklinde olsa da, erkekler tarafından da tercih edilebilir. Bu tür montların kürklü yapısı oldukça hassas olduğundan mutlaka manşet kürk kaban kuru temizleme yapılmalıdır. İster gerçek kürk ister yapay kürk olsun çamaşır makinesinde ya da elde yıkanmaması gerekir. Piyasada bulunan temizlik spreyleri ise yalnızca yüzeyel bir temizlik sağlar. Manşet kürk kabanlarınızda etkili bir temizlik için manşet kürk  kaban kuru temizleme yaptırabilirsiniz.

Manşet Kürk Kaban Temizliği

Kış modasının en temel ürünlerinden biri olan kabanlarda farklı tasarımlar göze çarpar. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen kürk montlar ise, yapay kürklerin piyasaya çıkmasıyla birlikte daha popüler hale gelmiştir. Hemen hemen her kadının gardırobundan bulunan kürk montların temizliği için, mutlaka profesyonel firmalarca manşet kürk temizleme işlemi yapılmalıdır. Kürkün hassas yapıdaki tüylerine herhangi bir deterjanın değdirilmemesi gerekir. Çamaşır makinesine atıldığında ise, yüksek sıcaklıktaki su ve deterjanın bir arada olması sebebiyle, kürk montlarınız giyelemeyecek hale gelir.Manşet kürk kuru temizleme yöntemi dışındaki hiçbir yöntemle kürklerinize zarar vermeden temizliğini sağlayamazsınız.

Kürk montların silerek temizlenmeye çalışılması ise son derece yanlıştır. Silerken kullanılan su ve deterjanlar yüzünden montlarınızın tüyleri yıpranır. Ayrıca yalnızca silme işlemi ile montlarda hijyenin sağlanması mümkün değildir. Hijyen sağlanırken montlarınıza zarar gelmemesi için mutlaka manşet kürk kaban kuru temizleme yöntemi tercih edilmelidir.

Manşet Kürk  KabanTemizliğinde Neden Kuru Temizleme Gerekir?

Manşet kürk kaban kuru temizleme işleminde büyük kuru temizleme makineleri kullanılır. Bu makineleri evlerdeki çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin karışımı olarak düşünebilirsiniz. Manşet kürk kaban kuru temizleme tekniğinin en büyük farkı ise yıkama işlemi sırasında sıradan deterjanların kullanılmamasıdır.  Manşet kürk kaban kuru temizleme işleminde kullanılan özel çözeltiler sayesinde montlarınız zarar görmeden güzel bir şekilde temizlenir. Kış boyunca kirlenen kürk montlarınızı, her sene kış bitiminde manşet kürk  kabanı kuru temizleme yaptırıp kaldırırsanız, kabanlarınız daha uzun ömürlü olacaktır. Manşet kürk  kaban kuru temizleme hizmetini firmamızdan güvenle sağlayabilirsiniz. Firmamız kürk montlarınızı özenle temizlemektedir.