Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kürk Bizon Kuru Temizleme

Kürk Bizon Kuru Temizleme

Kürk Bizon Kuru Temizleme

Kürk mont modelleri uzun yıllardır kadınların vazgeçemediği mont modelleri arasındadır. Toplumdaki moda algısı, kürt montlar kadınlara özgüdür şeklinde olsa da, erkekler tarafından da tercih edilebilir. Bu tür montların kürklü yapısı oldukça hassas olduğundan mutlaka kürk bizon kuru temizleme yapılmalıdır. İster gerçek kürk ister yapay kürk olsun çamaşır makinesinde ya da elde yıkanmaması gerekir. Piyasada bulunan temizlik spreyleri ise yalnızca yüzeyel bir temizlik sağlar. Kürk montlarınızda etkili bir temizlik için kürk bizon kuru temizleme yaptırabilirsiniz.

Kürk Bizonların Temizliği

Kış modasının en temel ürünlerinden biri olan montlarda farklı tasarımlar göze çarpar. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen kürk montlar ise, yapay kürklerin piyasaya çıkmasıyla birlikte daha popüler hale gelmiştir. Hemen hemen her kadının gardırobundan bulunan kürk montların temizliği için, mutlaka profesyonel firmalarca kürk bizon kuru temizleme işlemi yapılmalıdır. Kürkün hassas yapıdaki tüylerine herhangi bir deterjanın değdirilmemesi gerekir. Çamaşır makinesine atıldığında ise, yüksek sıcaklıktaki su ve deterjanın bir arada olması sebebiyle, kürk montlarınız giyelemeyecek hale gelir. Kürk bizon kuru temizleme yöntemi dışındaki hiçbir yöntemle kürklerinize zarar vermeden temizliğini sağlayamazsınız.

Kürk montların silerek temizlenmeye çalışılması ise son derece yanlıştır. Silerken kullanılan su ve deterjanlar yüzünden montlarınızın tüyleri yıpranır. Ayrıca yalnızca silme işlemi ile montlarda hijyenin sağlanması mümkün değildir. Hijyen sağlanırken montlarınıza zarar gelmemesi için mutlaka kürk bizon kuru temizleme yöntemi tercih edilmelidir.

Kürk Bizon Temizliğinde Neden Kuru Temizleme Gerekir?

Kürk bizon kuru temizleme işleminde büyük kuru temizleme makineleri kullanılır. Bu makineleri evlerdeki çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin karışımı olarak düşünebilirsiniz. Kürk bizon kuru temizleme tekniğinin en büyük farkı ise yıkama işlemi sırasında sıradan deterjanların kullanılmamasıdır.  Kürk bizon kuru temizleme işleminde kullanılan özel çözeltiler sayesinde montlarınız zarar görmeden güzel bir şekilde temizlenir. Kış boyunca kirlenen kürk montlarınızı, her sene kış bitiminde kürk mont kuru temizleme yaptırıp kaldırırsanız, montlarınız daha uzun ömürlü olacaktır. Kürk bizon kuru temizleme hizmetini firmamızdan güvenle sağlayabilirsiniz. Firmamız kürk montlarınızı özenle temizlemektedir.