Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Kayak Takımı Kuru Temizleme

Kayak Takımı Kuru Temizleme

Kayak Takımı Kuru Temizleme

Kış sporları denilince akla kayak ve snowboard gelir. Özel kıyafetler ile yapılan bu kış sporları için özel kayak takımlarının giyilmesi gerekir. Bildiğimiz kumaşların dışında olan kayak takımı kumaşlarının sıcaklığı muhafaza edici özelliği vardır. Ayrıca kayak takımı kumaşları nefes alabilme ve su geçirmeme özelliğine de sahiptir. Böyle özellikli bir kumaşı evde kendi imkanlarınızla temizlemeye çalışmamalısınız. Kayak takımı kuru temizleme ile kayak takımlarınız zarar görmez ve özelliklerini kaybetmez. Bu şekilde evde kayak takımlarınızı temizlemek için uğraşmanıza gerek kalmaz. 

Kayak Takımı Temizliğinde Neden Kuru Temizleme Tercih Edilir?

Kayak takımları özel teknolojiyle üretilen kumaşları nedeniyle yüksek ücretlere satılırlar. Böyle özellikli kumaşların temizliği de özel olmalıdır. Kayak takımı kuru temizleme ile kayak takımlarınız tertemiz bir şekilde size teslim edilir. Profesyonel kayak takımlarınız için profesyonel kayak takımı kuru temizleme hizmeti gereklidir. Kayak takımlarını evde yıkadığınızda marketlerde satılan standart deterjanları ve yumuşatıcıları kullanırsınız. Bu şekilde yıkandığında kayak takımlarının su geçirmeme ve nefes alma özelliği kaybolabilir. Bu da kayak sırasındaki konforunuzu olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle kayak takımı kuru temizleme ile özelliğini kaybetmeyecek şekilde kayak takımlarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Kayak Takımlarınız İçin Profesyonel Temizlik

Isıyı koruyup soğuk ve karlı ortamlarda üşümeden kalabilmenizi sağlayan kayak takımları, profesyonel kayak takımı kuru temizleme hizmetini hak eder. Sıradan yollarla temizlenemeyecek kadar özellikli olan kumaşları için en uygun yol kayak takımı kuru temizleme yöntemidir.  Kayak takımı kuru temizleme işlemi esnasında klasik deterjanlar ya da yumuşatıcı kullanılmaz. Takımınızın kumaşına uygun yapıdaki kuru temizleme çözeltileri kullanılır. Bu sayede kayak takımı kuru temizleme işlemi ile kayak takımınız özelliğini kaybetmemiş olur.

Kayak yaptığınız sırada, kayak takımızın içerisinde kir ve çamur birikimi olabilir. Özellikle düşmelere bağlı olarak kayak pantolonu çok kirlenir. Her kayak tatiliniz sonrasında temizlenmesi gereken kayak takımlarınızın zarar görmemesi önemlidir. Kayak takımı kuru temizleme ile zarar vermeden temizleme mümkündür. Kayak takımı kuru temizleme hizmetini firmamız aracılığı ile güvenle sağlayabilirsiniz. Firmamız kuru temizleme alanında profesyonel hizmet vermektedir.