Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Abiye Normal Ütüleme

Abiye Normal Ütüleme

Abiye Düz Kuru Temizleme

Özel gün ve gecelerde tercih edilen abiye modelleri, evlerdeki çamaşır makinelerinde yıkanmamalıdır. Oldukça yüksek ücretler ödenerek alınan abiyelerin profesyonel olarak temizlenmesi gerekir. Abiye düz kuru temizleme ile abiyelerinize zarar gelmeden temizliği sağlanır. Abiye tercihi elbise, tulum, pantolon ve ceket takımlarından yana olabilir. Taşlı ya da işlemesi olmayıp düz bir abiye olsa dahi temizliğinde abiye düz kuru temizleme tercih edilmesi gerekir. Abiye modellerinde kullanılan kumaşlar, çamaşır makinesinde yıkandığında zarar görebilir. Abiye düz kuru temizleme sayesinde, abiyenize uygun metodlar ve çözeltiler kullanılarak temizliği en doğru şekilde yapılır.

Özel Günlerinizin Anısı Kaybolmasın

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerde ya da başka amaçlarla yapılan özel davetlerde giydiğiniz abiyeler, sadece birer kıyafet değillerdir. Aynı zamanda o gecenin anısını taşırlar. Bu nedenle abiye düz kuru temizleme ile temizletmeniz en iyi temizleme yöntemi olacaktır. Ne kumaşına ne de rengine zarar gelmeden temizlenen abiyeleriniz, anılarınızdaki güzelliğini korur. Abiye modelleri düz bir kumaştan yapılsa dahi, sıradan deterjanlar ile yıkanmamalıdır. Abiye düz kuru temizleme yönteminde abiye kumaşına özel çözeltiler kullanılır. Bu çözeltiler abiyenin renginin akmasına yol açmaz.  Düşük sıcaklıkta tutulan çözeltiler sayesinde kumaşı da zarar görmez. Vitrinde gördüğünüz haliyle size teslim edilir. Özel makinelerde yapılan abiye düz kuru temizleme sayesinde anılarınızla birlikte abiyenizde korunur.

Abiye Temizliğinde Kuru Temizlemenin Önemi

Evlerde kullandığınız çamaşır makineleri ile abiyelerinizi yıkadığınız takdirde, kumaşı formunu kaybeder. Rengi bozulabilir ve abiyeniz bir daha giyilemeyecek hale gelebilir. Yüksek fiyatlara satın aldığınız abiyeniz, abiye düz kuru temizleme dışındaki yanlış yıkama metodları sonucunda, kullanılmayacak duruma gelir.  Abiye düz kuru temizleme yapan tecrübeli ellere abiyenizi teslim ettiğinizde ise mağazadan aldığınız formda size geri teslim edilir. Bu şekilde teslim aldığınız abiyenizi başka bir ortamda tekrar kullanabilir, dostlarınızla paylaşabilir ya da anısını saklamak üzere dolabınızda tutabilirsiniz. Abiye düz kuru temizleme, abiyenizin temizliği için uygun olan tek temizleme yöntemidir. Abiye düz kuru temizleme hizmetlerini kaliteli koşullar ile firmamızdan her an sağlayabilirsiniz.