Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Eldiven Kuru Temizleme

Eldiven Kuru Temizleme

Eldiven Kuru Temizleme

Hayatın hızı, insanların gün boyu koşuşturma ile günü geçirmesine sebep olur. Ekonomik ve sosyal hayat, sürekli olarak değişimin ve yenilenmenin gereği olarak hızlı olmayı şart koşar. Bu koşuşturma ise haliyle insanların kendisinde ve eşyalarında bazı etkilere sebep olacaktır. Elbiseler, kişisel eşyalar içinde en çok göz önünde olan ve en çok dış etkilere maruz kalan eşyalardır. Gün içinde; tozun, kirin ve diğer etkenlerin sürekli olarak temasta olduğu elbiselerin bu hızlı koşuşturma esnasında hızlı bir şekilde temizlenip tekrar kullanıma hazır hale gelmesi gerekmektedir. Yıkama seçeneği sıklıkla kullanılsa da, eldiven kuru temizleme hizmetinde olduğu gibi aynı sonucu vermeyecektir.

Kaliteli Kuru Temizleme Sistemi

Kuru temizleme, adından da anlaşılacağı üzere kıyafetlerin ve bazı eşyaların, suyla yıkanmadan bazı özel kimyasallarla lekelerinden arındırılması işlemini ifade etmektedir. Eldiven kuru temizleme, kirlenen eldivenlerin yıkama işlemine maruz bırakmadan kirlerinden arındırılması ile yapılmaktadır. Ellerin soğukta en önemli koruyucusu olan eşyalardan eldivenler, eldiven kuru temizleme hizmeti ile en zorlu kirlerinden bile kurtarılmaktadır. Özellikle kullanılan kozmetik ürünleri ve yağ içeren maddelerin eldivenlerde bıraktığı izler, yıkama esnasında bile çoğu zaman istenen seviyede temizlenemezken, eldiven kuru temizleme ile temizlenmektedir. Eldiven kuru temizleme, eldivenlerin yıpranmadan uzun süre güvenle kullanılmasında da önemli rol oynayacaktır.             

Hızlı İşlemlerle Zamanında Teslim

Eldiven kuru temizleme işlemi, özellikle hassas dokuya sahip eldivenlerin yıpranmadan temizlenmesini sağlamaktadır. Eldiven kuru temizleme, sıcak suyun ve beraberinde kullanılan temizlik maddelerinin, eldiven kumaşına vereceği muhtemel zararı önleyerek, eldivenin kullanım ömrüne olumlu katkıda bulunacaktır. Eldiven kuru temizleme, yıkama ve kurutma gibi zaman alan işlemlerin aksine, kumaşın türüne göre önceden belirlenmiş temizleme usulleri uygulanarak kısa sürede kullanıcıya teslim edilmesini sağlayan bir sistemdir. Eldiven kuru temizleme ile temizlenen eldivenler, ilk günkü renk ve desen canlılığını korurken, kumaşın yapısına zarar vermeden kirlerinden etkin bir şekilde arınmaktadır. Kuru temizleme hizmeti, firmamızın titiz ve güler yüzlü iş disiplini ile belirlenen sürede gerçekleştirilmektedir.