Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Cübbe Kuru Temizleme

Cübbe Kuru Temizleme

Cübbe Kuru Temizleme

Cübbeler, bazı mesleklerde kullanılan özen gösterilmesi gereken giysilerdir. Eğitim kurumlarında çalışan eğitmenler, avukatlık mesleğini icra eden avukatlar, din görevlileri gibi meslek mensupları, mesleklerin gereği olarak cübbe giymek durumundadırlar. Bu yüzden cübbe kuru temizleme işlemi ile temizlemenin yapılması gereklidir. Çünkü cübbe kuru temizleme işlemi yapılmadığında giysi, kısa zaman içerisinde deforme olacaktır. Özellikle evde yıkama yoluna gidilerek yapılacak temizlik, cübbenin sahip olduğu hassas kumaş özelliklerine zarar vererek renginde solma ve yapısında bozulmaya sebebiyet verecektir. Bu nedenle avukat, hâkim, savcı, öğretmenler, eğitmenler, din görevlileri ve daha birçok meslek sahibi kişiler cübbeleri uzun süre temiz ve yıpranmadan kullanabilmek için cübbe kuru temizleme firmamıza teslim ederek cübbelerinin temizliklerini yaptırmaları en doğru seçenek olacaktır.

Geleneksel Yöntemlerle Yapılacak Temizlikte Oluşacak Sorunlar

Geleneksel yöntemler ile cübbe kuru temizleme arasında belirgin farklar vardır. Klasik ev ortamında kullanılan makineler ile yapılacak temizlikte, cübbenin zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Kısa süre içerisinde cübbenin renginde solma, kumaş yapısında bozulma ve aşınmalar görülecektir. Cübbe kuru temizleme hassasiyet gerektiren bir iştir. Özellikle cübbe tasarımında yaka, kol kısımlarında yer alan işlemelerin zarar görmemesi gerekir. Bu nedenle bu hassasiyetlerin dikkate alınarak cübbe kuru temizleme firmamızdan yardım alarak temizliğin yapılması zorunlu hale gelmektedir. Aksi takdirde klasik temizlik yöntemleri ile yapılacak bir temizlikte cübbenin genel yapısında belirgin bir şekilde renk değişimi görüleceğinden kullanılamaz hale gelecektir. Cübbe kuru temizleme yerine evde yapılan yıkamalarda kullanılan deterjanların kimyasal yapısındaki bileşenler sebebiyle özellikle ağartıcılar nedeniyle cübbede belirgin ve göze çarpan sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu tür olumsuzluklardan ve sorunlardan kurtulmak için her elbisede olduğu gibi cübbelerinde cübbe kuru temizleme firması yardımıyla temizlenmesi esastır.

Cübbe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Cübbe tasarımında yer alan işlemelerin bozulmaması deforme olmaması için firmamız kumaş yapısına uygun temizlik ürünleri kullanarak temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Cübbe kuru temizleme uygulaması yapılırken lekelerin kumaşa sirayet durumu, lekenin türü gibi detaylara dikkat edilerek işlemler yapılmaktadır. Kullandığımız temizlik cihazları son teknolojiye sahip olup; her elbisede olduğu gibi cübbe kuru temizleme işleminde de % 100 başarı elde edilerek uzun süre kullanım imkanı tanıyacak şekilde temizlik yapılmaktadır.