Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Body Kuru Temizleme

Body Kuru Temizleme

Body Kuru Temizleme

Günümüzde tekstil ürünleri kaliteli ürünler arasından tercih edildiğinde oldukça pahalıdır. Bu pahalı ürünlerin evde yaptığınız yanlış yıkamalar sonucunda zarar görmesi ve ömrünün kısa olması yüksek bir ihtimaldir.  Çoğu zaman çamaşır makinelerinde birçok kıyafet bir arada yıkanır ve bu durum her biri farklı kumaş içeriklerine sahip kıyafetlerin temizliği için uygun değildir. Body kuru temizleme gibi tüm elbiselere ayrı ayrı kuru temizleme işlemi yapılması giysilerin ömrünü uzatacaktır.

Body Kuru Temizleme Neden Yapılır?

Body kuru temizleme ile bodylerinizin etiketlerinde yer alan yıkama bilgilerine uygun şekilde temizleneceğinden emin olabilirsiniz. Son derece ince ve narin yapılı olan bodyler evde birkaç kere çamaşır makinesinde yıkandığında hemen formunu kaybeder. Kumaşında gevşemeler meydana gelir. Bu da beğenerek aldığınız bir bodyi uzun süre giyemeyeceğiniz anlamına gelir. Her ne kadar çamaşır makinesinde uygun şekilde yıkadığınızı düşünseniz de, suyla ve deterjanla temas eden bodyleriniz mutlaka vaktinden önce yıpranacaktır.

Bodylerin renginin solması da çamaşır makinesinde yıkamanın kaçınılmaz sonudur. Body kuru temizleme yöntemi sayesinde renkleri korunur ve her temizleme sonrasında ilk günkü canlı renginde size teslim edilir. Sıradan deterjanlarla bodylerin rengini korumanız mümkün değildir. Ancak body kuru temizleme işlemi ile renginde solma yaşanmadan temizliği sağlanabilir.

Body Üzerindeki Lekeleri Çıkarmada Kuru Temizlemenin Yeri

Bodyleriniz üzerine farklı nedenlerle lekeler meydana gelebilir. Bu durumda çamaşır makinesinde sıradan deterjanlarla yıkamaya kalktığınızda, leke kolay kolay çıkmayacaktır. Çünkü bu ancak body kuru temizleme ile mümkündür.

 Leke çıksın diye yüksek sıcaklıklardaki programları seçerseniz, bu kez de body çekecek ve küçülecektir. Body kuru temizleme yapıldığında ise, özel leke çıkarma solüsyonları uygulanır.

Profesyonel temizlik maddeleri ile yapılan body kuru temizleme sonucunda bodylerinizdeki lekeler çıkacak ve kumaşına zarar gelmeyecektir. Leke çıkarma işleminden sonra standart kuru temizleme işlemine devam edilir. Body kuru temizleme yöntemleri sonunda bodyleriniz temizlenmiş ve rengi korunmuş şekilde size teslim edilir. Body kuru temizleme hizmetlerimiz her koşulda en garantili hizmeti sizlere sunar. Sizler de Body kuru temizleme hizmetlerimizi tercih ederek güvenli bir hizmet alabilirsiniz.