Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Atkı Kuru Temizleme

Atkı Kuru Temizleme

Atkı Kuru Temizleme

Bazı kıyafet ve aksesuarların özellikle kuru temizleme yapılması gerekir. Bunun sebeplerinden biri çok sevilen ve kıymet verilen kıyafet ve aksesuarların deforme olmasını istememektir. İşte sadece bu yüzden bile kuru temizlemeye ihtiyaç duyulur. 

Kuru temizleme; kıyafetlerin daha az hasarla temizlenmesini sağladığı için önemlidir. Örneğin; atkı kuru temizleme için tercih edilen ürünlerden biridir. Soğuk kış günlerinde çoğu kişinin yanından ayırmadığı atkı kuru temizleme için ideal. Çünkü sürekli kirlenen ve yıkama ihtiyacı duyulan aksesuarlardan biridir. Bu yüzden sürekli yıkamak, bu aksesuarları yıpratacağından dolayı atkı kuru temizleme için son derece uygun.

Atkı Kuru Temizleme

Kış aylarının en sevilen aksesuarlarından olan atkılar, kıyafet kombinleme açısından da oldukça tercih ediliyor. Sadece bu yüzden bile tercih edilebilen atkı kuru temizleme yapıldığında daha uzun ömürlü oluyor. Atkı kuru temizleme yapılırken kendi kumaş türünden kumaşlarla bir araya getirilir. Daha sonra onlarla birlikte atkı kuru temizleme yapılır.

Yanlış Yıkama Kıyafetleri Yıpratır

Doğru bilinen yanlışlar yüzünden çok sevilen parçalar bile evde yıkandığında zarar görebiliyor. İşte bu yüzden uygun şartlarda uygun ürünlerle son derece itinalı kıyafet yıkamak gerekiyor. Buna en yakın yıkama formu ise tabii ki kuru temizleme.

Atkı Kuru Temizleme

Soğuk havaların vazgeçilmezi olan atkı kış boyunca kullanılan bir üründür. Birçok kıyafet kombinlemede yardımcı olan atkı aynı zamanda fonksiyonel de bir aksesuar tabii. Atkı kumaşları genellikle hassastır ve  hassas yıkama gerektirir. Bu yüzden de atkı kuru temizleme ister. 

Atkı kuru temizleme yapılırken benzer kumaş türleriyle bir arada yıkanır. Böylece yıkanma talimatına da uyumlu bir şekilde yıkanmış olur. Atkı kuru temizleme esnasında kendi yapısına uygun temizleyicilerle temizlenir. 

Atkı üzerinde herhangi bir leke varsa mutlaka öncelikle bunu belirterek teslim etmek gerekir ki öncelikle atkı kuru temizleme esnasında leke çıkarma işlemi yapılsın. Bu önemli noktayı da atlamamak gerekir. 

Atkı kuru temizleme işlemi sona geldiğinde, kurutulur. Kurutma işlemi bittiğinde ise gerektiği şekilde ütülemesi yapılır. Bu işlem tamamıyla sona erdiğindeyse teslim için hazırdır. Atkı kuru temizleme için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.