Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Abiye Özel Taşlı Elbisesi

Abiye Özel Taşlı Elbisesi

Abiye Taşlı Kuru Temizleme

Kuru temizleme işlemi, özenle ve severek kullandığımız taşlı tuvaletlerinizin temizliğinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Abiye taşlı kuru temizleme işlemi ile tuvaletleriniz size ilk günkü güzelliğiyle teslim edilebilmektedir. 

Abiye Taşlı Kuru Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Abiyeler söz, nişan, düğün, mezuniyet gibi özel günlerinizin vazgeçilmez  kıyafetidir. Taşlı ve hassas kumaşı nedeniyle temizliğini evde yapabilmek pek mümkün değildir.  Evde uygulanan yöntemler ve kullanılan deterjanlar tuvaletinize zarar verebilir, yıpratabilir ve rengini bozabilir.Abiye taşlı kuru temizleme işlemi yapan firmalara tuvaletinizi vererek bu risklerden kurtulabilirsiniz. 

Evde uygulanan yöntemlerle tuvaletinizin taşları ve aksesuarları da zarar görebilir.Abiye taşlı kuru temizleme işleminde özel yöntemler kullanıldığı için taşları ve diğer aksesuarları da zarar görmeyecektir. Böylece tuvaletinizi ilk günkü haliyle zevkle ve beğenerek giymeye devam edebilirsiniz. Tuvalet taşlı kuru temizleme de amaç elbisenin ilk günkü  görselliğini bozmadan temizlenmesini sağlamaktır.

Kuru Temizlemede Profesyonel Hizmet

Ayrıca abiye taşlı kuru temizleme işlemi yapılırken su kullanılmaz. Kullanılan özel çözeltiler, doğal ve çok güçlü temizleyiciler sayesinde tuvaletinizin rengin solmadan ve yıpranmadan temizlenmiş olur. Abiye kuru temizleme işleminin bir aşaması  da kurutma işlemidir.  Kurutma işlemi özel yöntemler tuvaletinize zarar vermeyecek şekilde yapılır. 

Abiye taşlı kuru temizleme işleminizi uzman ve güvenilir bir kuru temizleme firmasına yaptırmanız, yüksek tutarlarda paralar verip aldığınız abiyenizin ömrümü uzatmaktadır. Abiye taşlı kuru temizleme firmaları abiyenizi nasıl temizleyeceğinizi sıkıntı etmekten sizi kurtarmaktadır.

Abiye Taşlı Kuru Temizleme İşleminizi Özenle Yapıyoruz 

Müşteri memnuniyeti ilke edinmiş olan firmamızda abiye taşlı kuru temizleme işleminizi özenle yapıyoruz. Abiyelerinizi,  kullandığımız özel yöntemlerle, insan sağlığına zarar vermeyen çözelti ve çok güçlü doğal temizleyicilerle temizleyerek, size teslim ediyoruz.

Kuru temizleme işlemi için her kumaş ve dokuya farklı işlem uygulanmaktadır. Abiye taşlı kuru temizleme yöntemi ile tuvaletlerinizin kumaşına ve işlemelerine zarar vermeden yıkayıp kurutup ilk günkü orijinalliğini bozmadan temizleme işlemini gerçekleştiriyor ve günün de teslimatını gerçekleştiriyoruz.