Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Ceket Kuru Temizleme

Ceket Kuru Temizleme

Ceket Kuru Temizleme

Ceketler; resmi ortamlar, özel davetler, düğünler gibi ortamlarda giyilmesi gereken zorunlu kıyafetlerdir. Kadın ve erkeklerin özellikle iş hayatlarında giydikleri vazgeçilmez birer parçaları arasında olurken kişilere de şık bir görünüm kazandırıyor. İnsanların sürekli onu tercih etmesiyle birlikte giyim oranları oldukça artmıştır. Ceketlerin kendine özel yapıları ve ütüleri bozulmadan temizlenmesi gerekiyor.  Bu yüzden, ceket kuru temizleme işlemi ile temizlenirse zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanabilir ve bu şekilde ceket kuru temizleme sayesinde şık görünümünü kaybetmezler.

Ceket Kuru Temizleme Hizmetleri

İnsanlar kıyafetlerini evde yıkamanın ekonomik olduğunu düşünürler. Fakat bazı kıyafetler, ev ortamında normal makinelerde yıkanmaya müsait değildir. Farklı kumaş yapıları ve modelleri ev ortamında temizlenmeye çalışıldığında yıpranma ve bozulmalar görülecektir. Ayrıca yoğun iş hayatından dolayı ütü ve yıkama işlemleri ağır gelebilir. Kısıtlı zamanlar içerisinde yıkama ve kurutma işlemleri gerçekleştirilemez. Ceket kuru temizleme işlemleri ile yoğun iş hayatının vazgeçilmez parçaları olan ceketlerin temizlenme işlemi yapılmaktadır. Firmamız ceket kuru temizleme işlemini değerli vakitlerinizde yıkama ve ütüleme gibi zor işlerle uğraşmamanız için sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Ceket kuru temizleme işlemi hassasiyet ve özen gerektiren işlerdir. Özellikle hassas kumaş özelliğine sahip ceketler yanlış ütüleme yöntemleriyle kumaşlarında parlama, renk değişimi gibi deformasyonlar oluşacaktır. Bu gibi sorunlardan uzak kalmak için tecrübeli ekiplerimizin çalıştığı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Deri Ceket Kuru Temizleme

Özellikle son yıllarda kadın ve erkekler tarafından çok sık kullanılan kıyafetler arasında deri ceketler gelmektedir. Deri ceketler, oldukça pahalı ürünler olduğundan sık sık alınabilecek kıyafetler değildir. Deri ceketlerin temizliği de çok fazla dikkat gerektirir. Ceket kuru temizleme ile deri ceket temizleme işlemi yapılmalıdır. Aynı zamanda evde normal makinelerde temizlenmeye çalışıldığında geri dönüşümü olmayan deformasyonlar oluşur. Yüksek fiyatlara alınan deri ceketlerin uzun yıllar kullanılması için ceket kuru temizleme işlemi ile temizleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tüm tekstil firmaları, deri ceketlerin ancak ceket kuru temizleme işlemi ile temizlenmesi gerektiğini belirtmektedir. Ceket kuru temizleme işlemleri özelliğini kaybetmemesi için zorunlu bir işlemdir.